NOČNÍ VIDĚNÍ

Profesionální pozorovací technika od firmy ATN


Ať jste profesionál nebo úplný nováček, vždy najdete to nejlepší, bez ohledu na to, zda hledáte Monokulár pro noční vidění, Brýle pro noční vidění, Binokulár nebo pokročilejší Víceúčelový přístroj pro noční vidění.

Kvalita nočního vidění se postupně vyvíjela. Nyní jsou k dispozici zařízení až čtvrté generace. ATN vyrábí a distribuuje fotonásobiče s využitím technologií Gen 2, Gen 3, XD-4 a XR-5 od výrobců jako jsou ITT, Northrop Grumman, Photonis DEP a další. Cena zařízení se však každou další řadou dramaticky liší. Tak jako tak, jednotky Gen 3 a výše jsou k vývozu z USA embargována. Firma ATN má však v nabídce přístroje Gen 2+ a také CGTI, které jsou plně srovnatelné s Gen 3.

Pro běžné noční pozorování zvěře však plně postačí zařízení první generace vybavené přísvitem IR světla, které není běžným okem viditelné. Každé zařízení ATN bez ohledu na generaci je tímto světlem vybaveno.

Věříme, že si z naší rozsáhlé nabídky nočních pozorovacích přístrojů vyberete takový přístroj, který Vám bude ve všech směrech vyhovovat. Za kvalitu našich přístrojů stoprocentně ručíme a v případě, že si nevíte rady s výběrem přístroje pro noční vidění, rádi Vám pomůžeme.